Hakkımızda

1964 yılında 100m² lik bir işletmede tarım makineleri imalatı ile ticari hayatına başlayan firmamız, bugün 9.000m² kapalı 23.000m² açık alana sahip işletmelerinde, sahip olduğu teknoloji ve tecrübeyle başta tarım makineleri imalatı olmak üzere, metal işleme, çelik konstrüksiyon yanında projeye ve numuneye göre imalatları da gerçekleştirmektedir.

Üretimi yapılan makineler bünyemizde bulunan mühendis ve tekniker kadromuz tarafından 3 boyutlu CAD programlarında tasarlanmakta, CNC Lazer Kesim, CNC Talaşlı İmalat Makinaları ve Kaynak robotlarımızda işlenerek tecrübeli personelimiz tarafından üretimi gerçekleştirilmektedir.

Gelişime ve değişime açık olan firmamız, sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek, sektöründe öncü firma olmak için kalite, güven ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışmalarına ve yatırımlarına devam etmektedir.

VİZYONUMUZ :

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sahip olduğu teknoloji ve deneyimi etkin kullanan, tarım makineleri ve makine imalat sektöründe yerli ve yabancı iş ortaklarının tercih ettiği bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ:

Tarım makineleri ve makine imalat konusundaki tecrübemizi ve imkânlarımızı çiftçilerimizin ve sanayicilerimizin gelişmesi için kullanarak çözüm ortağı olmak, sektörümüzde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek yeni ve kullanılabilir makineler yaparak çiftçilerimizin hizmetine sunmaktır.